Author: J***n
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
顏色: 淡紫色
Price: HK$159.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 237 g |
| 長度 | 50 cm |
| 頭圍 | 53-55 cm |
| SKU | sb25041229463597100 |
Author: J***n
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
顏色: 淡紫色
Author: J***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 淡紫色
Author: h***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: looks so real, going to look so good on halloween
顏色: 漸變金色
Author: L***A
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing and useful product
顏色: 漸變金色